Casper yetkili servis Ankara

Ankara casper yetkili servisi ekibimizin karşı karşıya kaldığı adaptör arızaları ilk etapta adaptör bağlantı noktasındaki deformasyonlardır. Bu tarz sorunlar şarj aletinin çok fazla sokulup kaynaklandığı gibi adaptörü bağlıyken döndürmek} yerinden oynatmak {neticesinde oluşmaktadır. Bu tür arızalarda adaptör onarımı arızalı jakın gerçek girişle değiştirilmesi ile tamir edilir.

Ankara casper yetkili servisi cihaz adaptörlerinde karşılaşılan bir diğer arıza ise adaptörün yüksek enerjiden dolayı yanmasıdır. Bu tür sorunlar genellikle garanti kapsamındadır ve adaptör değişimi yapılmalıdır.

Ankara casper yetkili servisi Adaptör kullanırken Casper yetkili Servisi olarak size önerimiz, adaptörünüzü kuru ve diğer elektrik fişlerinden farklı bir ortamda kullanmanızdır. Farklı elektrik hatları manyetik bir kapsam yarattığından ötürü adaptöre zarar verebilir. Topraklama yapan bir priz tercih etmelisiniz. Adaptör ucu notebookunuza takılıyken aşırı yerinden oynatmamaya dikkat etmeli ve fazla tak çıkar yapmamaya dikkat göstermelisiniz. Ayrıca kırılmış olan adaptör kablosunu koli bandı ile yapıştırdıktan sonra kullanmaya devam etmeyin. Böyle durumlarda kablolar lehimlenerek ve üzerinde silikon eritilerek onarım yapılmalıdır Son olarak cihazınızı pili çıkararak direk şarj aleti ile çalıştırmayın. Bu bilgisayarınızın başta ana kartına olmak üzere diğer bileşenlerine de zarar verir.

Ankara casper yetkili servisi Ankarada diğer markalarla birlikte Casper adaptör tamiri konusunda uzman ekibimizden doğru yardımı alacağınızdan emin olabilirsiniz.
Casper CSD Adaptör

Öbür kullanıcı sorunu ise sert kullanımdan oluşur. Tuş çıkması ve tuş yapışmaları bu yanlış kullanımın sonuçlarındandır. Eğer Casper Notebook Klavye nizde bir tuş yerinden çıktı ise altındaki tuş tırnağının yerinde olup olmadığını kontrol edin. Yerinde duruyor ise tuşu yavaşça yerine takabilirsiniz. Yerinde yok ise Ankara casper yetkili servisini aramanız gerekmektedir.